Ve školním roce 2022/2023 pro Vás a Vaše děti připravujeme:

  • Velikonoční stopovaná – 4. – 9.4. 2023
  • Dětský den 2.6.2023 (dětský den pro 1 stupeň ZŠ pořádaný místo výuky)

A toto už máme za sebou 😉

11. březen 2023 – to byl den s velkým D pro všechny malé i velké děti. V MK Sokolovna ve Vamberku pořádalo KRPŠ při ZŠ Vamberk DĚTSKÝ KARNEVAL. Účast byla hojná, různých masek nepřeberné množství, bylo velmi těžké vybrat tři masky v mladší kategorii a tři masky ve starší kategorii. Velkým lákadlem pro děti bylo vystoupení kouzelníka Jiřího Krejčího. Pro děti byly připravené soutěže a „děvčata“ Káťa a Romča z DDM Vamberk s dětmi tvořila drobné výrobky. Karneval se povedl, už se těšíme na příští dětský karneval a všem, kteří připravovali a účinkovali na karnevalu, patří velké díky.

Tradiční ples KRPŠ tentokrát na téma masopust se velice vydařil. Obsadili jsme téměř celý sál. O hudbu se postarala skupina Staněk Music a program zpestřilo dechové uskupení Hrdobci, předtanční na motivy Jamese Bonda představilo uskupeni Fa(j)n klub Marlen, které se postaraly i o překvapení ve formě bursky. Tradičně se o parádní výzdobu postaraly děti z Vamberecké školy. Bylo to parádní, zavzpomínat můžete na pár fotografiích.

Gratulujeme třídě 1. B za první místo v soutěži o nejkrásnější strašidelnou dekoraci.

Žáci obdrželi diplom, sladkou odměnu a putovní pohár.

Gratulujeme třídě 1. A za druhé místo v soutěži o nejkrásnější strašidelnou dekoraci.

Žáci obdrželi diplom a sladkou odměnu.

Gratulujeme třídě 7. B za třetí místo v soutěži o nejkrásnější strašidelnou dekoraci.

Žáci obdrželi diplom a sladkou odměnu.

Na tradičním rozsvícení vánočního stromu nemůže chybět ani stánek KRPŠ Vamberk. Opět nám pomohly nejen vamberecké maminky, ale i senioři z Aničky a my mohly nabídnout pro návštěvníky mnoho pochutin. Mezi nimi samozřejmě i svařák z bílého;) Zpěv dětských hlasů z MŠ Vamberk vystřídal koncert Petra Koláře. Po letech jsme mohli vidět opravdu narvané náměstí. Akce byla zdařilá, skoro všechno jste nám snědli a úplně všechno jste nám vypili. Náměstí Vamberka od té doby zdobí, krom okolní výzdoby, příjemně nasvícený strom s betlémem v popředí kostela sv.Prokopa.

Strašidelná stezka 2022

Strašidelnou stezku jsme pro děti připravili 5.11.2022 v době dušiček. Na 6ti stanovištích, které byly rozprostřeny v prostorách vambereckého sportoviště V Lukách, mohly děti pokusit svou odvahu. Na stezku i přes sychravé počasí přišlo neuvěřitelných 130 dětí a to nás velice potěšilo! Skauti nám propůjčili svou základnu a tak jsme pro všechny mohli na konci připravit občerstvení se kterým nám pomohly vamberecké maminky a také senioři z domova pro seniory Anička. Na rozdělaném ohni si některé děti také opekli buřty a všechny dostaly odměnu ve formě balíčku se sladkostmi a pamětní placku.