Datum 11. 12. 2018

Přítomni byli:

Petra Nekvindová 4B., 2.B

Lenka Hušková 7.A

Jana Čapková 2.A

Jitka Kalců 8.B

Jindra Mullerová 2.B

Renata Vašáková 2.B

Simona Hamerská 4.A

René Koleček 6.A

Lada Stonová  5.B

Michaela Dodková 5.A

Pavel Šembera 3.B + 6.B

Zápis z jednání:

1. Ples KRPŠ je plánován na 8. 3. 2019. Téma plesu MDŽivot (neboli vše co má duši). Seznam dárců přinese na příští schůzku Lada Stonová. Požádat učitelky a družiny o spolupráci s výzdobou. Výtvory prosíme v přiměřené velikosti na téma Život – vše co má duši mohou studenti pojmout jak ze zvířecí tak i rostlinné sféry. Dále je potřeba poprosit učitelky o spolupráci s vybíráním finančních příspěvků od rodičů oproti lístečkům. Minulý rok úspěšně vyzkoušeno v prvních třídách. Lístečky dodá každý důvěrník do své třídy. Jindra Mullerová je rozešle na maily s návodem. Na plese počítáme s občerstvením od firmy „Mlsná huba“.

2. Na akci „Městem chodí andělé“ bylo vybráno na dobrovolných příspěvcích 1810,- Kč.

3. Byl dohodnut příspěvek na dopravu dětem do kina v Rychnově nad Kněžnou ve výši 3 000,- Kč.

3. Byla podána žádost na podatelnu Městského úřadu o pronájem místnosti v bývalých „dvouletkách“. Místnost nám bude bezúplatně pronajata Městem Vamberk. Sháníme podlahovou krytinu. Rozměry místnosti jsou d – 8,36 m , š – 6,034 m.

4. Další schůzka je plánovaná na 8.1.2019. Prosíme o co největší účast. Bude to zároveň schůze ustavující. Jelikož nám zákon ukládá povinnost změnit formu ze sdružení na spolek. Návrh nových stanov zaslala Jana Čapková na mail Petře Nekvindové. Na další schůzi vše probereme a v co nejkratší době zařídíme změnu.